Skip to content

Konzultace

Během prováděné masáže se vám může stát, že se vám nečekaně otevřou vnitřní témata týkající se vašeho dosavadního života, jednání či systému vašich hodnot. Mohou se objevit záležitosti, které vás mohou tížit, nutit k zamyšlení, k řešení či pouze budete mít potřebu si s někým nestranným a nezaujatým popovídat. Pak je tu pro vás konzultace po masáži, či konzultace domluvená předem. Ta pak může probíhat přímo v masérně, nebo např. v dohodnuté kavárně.

Nejedná se o odbornou terapii, ke které nejsem vystudován, a tudíž ani oprávněn. Jsem člověk, který se takřka celý život intenzivně věnuje rodinným, později partnerským, a obecně mezilidským vztahům na různých úrovních. Konzultacemi jsem se začal zabývat na žádost mých klientů, kteří  při masážích cítí, že jsou mnou velmi vnímáni a dobře na ně působí přátelské prostředí, které se snažím vytvářet.

Kombinací masáž - konzultace tak dosahujeme velmi ozdravných výsledků, kde duše napomáhá tělu, aby se léčilo ze starých ran, návyků, bolestí a programů. Pokud i vás zaujme tento typ práce na sobě, obraťte se na mě, rád vám pomohu.