Skip to content

O mně

Jmenuji se Milan Urban a pocházím z Prahy. Za svůj život jsem prošel nejrůznějšími profesemi. Byl jsem obchodník, barman, majitel a provozovatel restaurace, ošetřovatel v ústavu pro nevidomé, listovní doručovatel... Vedle toho jsem se roky intenzivně věnoval bojovým uměním, duchovnímu rozvoji sebe sama, Reiki, astrologii... a od roku 2000 také masážím.

Nehledě na různorodost náplní mých profesí, zájmů a aktivit měly všechny společné to, že skutečným středem mého zájmu byl pro mě vždy člověk: lidé, se kterými jsem se setkával a které jsem měl kolem sebe, ať už jako přátele, klienty či kolegy.

Po celý život rád poznávám nové lidi, zajímají mě jejich životní příběhy a zkušenosti. Rád se s lidmi setkávám a bavím, baví mě probouzet v nich jiskru, radost a chuť do života. Vytvářím druhým příležitost sdílet to radostné i bolestné, co je v životě potkalo a možná doteď tíží. Sám jsem si za svůj život prošel nejednou nelehkou situací a tak mohu čerpat i z vlastní zkušenosti a nabídnout druhým podporu, ať už slovem či dotekem.

Mým životním posláním a přáním je pomáhat lidem na těle i na duchu a od roku 2014 tak činím v mém studiu Radostně v Praze v Dejvicích, kde se s vámi těším na viděnou.

Mimo svůj profesní život jsem jako amatérský filmař vášnivým zachycovačem vzácných momentů a situací. A také pisatel humorných povídek, což je má záliba od dětství. Ač rodilý Pražák, duší jsem horal a jak mohu, mizím do hor, kde nabírám novou sílu a energii ke své práci.